برگزاری دومین دوره آموزشی فنی

حتما می دانید هوشمند سازی ساختمان امروزه یکی از به روزترین تکنولوژی های صنعت ساختمان می باشد، به صورتی که ساختمان های امروز ناگزیر استفاده از این تکنولوژی ها می باشند. دوره تخصصی هوشمند سازی ساختمان مورخ ۱۹ و ۲۰ اردیبهشت ماه ۹۸ با حضور تعدادی از مهندسین این حوزه و همکاران نظام مهندسی اصفهان و با تدریس یکی از متخصصین این حوزه با موفقیت برگزار گردید.

دومین دوره آموزش فنی

دومین دوره آموزش فنی

سرفصل های ارائه شده در این دوره شامل کنترل هوشمند روشنایی، کنترل هوشمند تهویه مطبوع، کنترل هوشمند پرده برقی ، شرح نحوه سیم کشی در سیستم های هوشمند، شرح نحوه تابلو سازی در پروژه های هوشمند، شرح سناریو ها و کارگاه عملی بود. آموزش های انجام گرفته بر پایه پروتکل BUSPRO است که یکی از پرکاربردترین پروتکل های این صنعت می باشد، و داوطلبان این شاخه را برای ورود به بازار کار BMS آماده می کند، بازار کاری که امروزه یکی از پرسود ترین بازار کارهای صنعت ساختمان می باشد.

دومین دوره آموزش فنی

شرکت هوشمند پایاز پس از برگزاری هر یک از دوره های آموزشی خود در جهت فرهنگ سازی و توسعه این صنعت در استان اصفهان از شرکت کنندگان حمایت خواهد کرد و نیز در جهت تسهیل روند اجرای پروژه ها مشاوره های فردی و گروهی بصورت رایگان ارائه می کند.

همچنان پویا و پیشرو منتظر اخبار برگزاری دوره های آتی گروه مهندسی هوشمند پایاز باشید.

برگزاری دوره آموزشی فنی
فهرست
× چطور میتونم کمکتون کنم؟