هتل آرورا،هوشمند شده با HDL(انگلستان)

برای یک هتل خلق تجربه ای خاطره انگیز برای مهمانانش بسیار حائز اهمیت است.هر المانی از اتاق مهمانان باید تجلی گر راحتی، آسایش و شکوه باشد. این سه المان اساسی نقش بسیار مهم تری از هرآنچه در آن اتاق لمس می شود را ایفا میکند.برای اطمینان از آنکه مهمانان هتل آرورا، احساس حضور در یک هتل ۵ ستاره را داشته باشند، تیم مدیریتی آرورا با نمایندگی برند HDL در انگلستان و بخش اتوماسیون هتل ارتباط برقرار کردند.

بعد از ارزیابی های بسیار در خصوص آنکه یک هتل چه چیزی را برای هوشمند سازی تمامی ۴۵۰ اتاق مهمانش نیاز دارد، تیم HDL شروع به انتخاب سوئیچ ها و پنل هایی نمودند تا بتوانند کنترل مواردی مانند روشنایی، پرده برقی، سیستم سرمایش و گرمایش را هرچه بیشتر شخصی سازی نمایند.

این نوع از سوئیچ ها و پنل ها با سیستم دسترسی اتاق ها تجمیع گردید تا به محض باز شدن درب اتاق، تمامی روشنایی، سیستم سرمایش و گرمایش و سیستم پرده برقی هوشمند در حالت سناریو خوش آمد گویی قرار بگیرد.

علاوه بر این و با تکیه بر همین ویژگی در زمان ترک اتاق، سیستم به صورت اتوماتیک سیستم های اتاق را غیر فعال می نماید تا بتواند انرژی خود را تا زمان بازگشت مجدد مهمانان ذخیره نماید.علاوه بر این و با تکیه بر همین ویژگی در زمان ترک اتاق، سیستم به صورت اتوماتیک سیستم های اتاق را غیر فعال می نماید تا بتواند انرژی خود را تا زمان بازگشت مجدد مهمانان ذخیره نماید.راهکارهای هتلی برند HDL باعث شد تا این هتل بتواند سطح سرویس دهی خود را با افزایش کارایی و راحتی مهمانان خود افزایش دهد.توانایی در شخصی سازی کردن هر المانی اعم از رنگ، جنس، آیکون، زبان، لوگو ها باعث شده تا HDL به شریکی بی نقص در بوتیک ها، هتل ها و فروشگاه های زنجیره ای مبدل گردد.

هوشمند سازی سالن استراحت پایانه ی بین المللی سانیا
موزه Heilan Hosre
فهرست
× چطور میتونم کمکتون کنم؟