مرکز هنرهای نمایشی بین المللی(چین)

کشور چین از جنبه‌های مختلفی دارای اهمیت است. این کشور با داشتن فرهنگ و تاریخی غنی توانسته در لیست جاذبه‌های گردشگری جهانی جزء رتبه‌های بالا قرار بگیرد و سالانه پذیرای تعداد زیادی از توریست‌ها و گردشگران مختلف از سراسر جهان باشد. بخش بزرگی از اهمیت این کشور به فرهنگ کهن و قدیمی آن بازمی‌گردد. کشور چین در میان رشته‌های فرهنگی و هنری بسیاری موفق و مشهور بوده و هست و همین مسئله نیز برای بسیاری از گردشگران جاذبه بسیاری دارد. یکی از مهم‌ترین عناصر فرهنگی و هنری کشور چین به هنر نمایش و تئاتر آن بازمی‌گردد. تئاتر کشور چین در شکل‌های متفاوتی رشد و نمو پیداکرده‌اند و درعین‌حال نیز در برخی مواقع شکل قدیمی و سنتی خود را با نهایت کیفیت و استعداد خود حفظ نموده است؛ بنابراین انتظار می‌رود که بخش بزرگی از گردشگری کشور چین به هنر و فرهنگ آن کشور و به‌طور مشخص به هنر نمایش و تئاتر آن بازگردد

هوشمندسازی مرکز هنرهای نمایشی در چین تجهیز شده توسط برند HDL

برای توسعه و برجسته سازی هنرهای نمایشی در استان جیانگ سو ، اخیراً دولت محلی مرکز هنرهای نمایشی جیانگ سو را تکمیل کرده است.

این مرکز طراحی شده تا بهترین محیط ممکن را برای مجریان و مخاطبان به طور یکسان فراهم آورد ، راه حل های اتوماسیون روشنایی HDL را در ۲،۷۰۰ صندلی هنری خود ، سالن سخنرانی بین المللی ۷۸۰ صندلی آن و سالن چند منظوره ۳۷۵ صندلی خود نصب کرده است.

قادر به کنترل مستقل از طریق پنل های DLP متعدد ، یا به صورت متمرکز توسط مدیر سالن کنترل می شود، می توان از طرح های سبک هر منطقه بصورت سفارشی استفاده کرد تا نیازهای هر عملکرد را برآورده سازد.

برج باران(مشهد)
بیمارستان تخصصی کودکان Monash(استرالیا)
فهرست
× چطور میتونم کمکتون کنم؟