همه‌چیز درباره نرم‌افزار ساختمان هوشمند HDL ON

در این مقاله به طور کامل با نرم‌افزار ساختمان هوشمند HDL ON آشنا خواهیم شد. نرم‌افزار بسیار محبوب و کارآمد که با رابط کاربری یا UI  جذاب خود دل مشتریان ما را برده و طراحی مینیمال آن در کنار پنل‌های هوشمند HDL جلوه بسیار لوکسی را ساختمان هوشمند شما می‌دهد.

همه عناصر خانه هوشمند خود را در یک جا جمع کنید، بنابراین می توانید تمام سیستم ها و دستگاه های متصل خود را از طریق یک نرم‌افزار جامع پیگیری، رصد و کنترل نمایید.

راه اندازی آسان نرم‌افزار HDL ON

با دنبال کردن دستورالعمل‌های بر روی صفحه، سناریوهای بسیار متنوع و کاربردی  بسازید یا دستگاه ها را به مجموعه ساختمان هوشمند خود اضافه کنید.

مدیریت صوتی دقیق

برای داشتن یک تجربه صوتی واقعاً یکپارچه، HDL On قادر است کل مجموعه موسیقی شما را در یک جا گرد هم آورد.

کنترل بصری

از برنامه HDL On یک لامپ یا کل روشنایی منزل، ویلا و به طور کل ساختمان هوشمند خود را بلافاصله کم نور کنید. با یک لمس می توانید انواع نور پردازی ها را ایجاد کنید تا با هر فضایی مطابقت داشته باشد.

مدیریت خودکار دما HDL ON

فقط کافیست دمای مورد نظر خود را از برنامه HDL On تنظیم کنید و بگذارید راه حل های HDL HVAC شما بقیه کارها را انجام دهند. به لطف  الگوریتم های کارایی، و بازخورد سنسور در زمان واقعی ، خانه شما همیشه برای شما آماده خواهد بود.

در انتها به کمک این اپلیکیشن بسیار روان و زیبا می‌تواند جنبه‌های متفاوتی از خانه هوشمند خود، مانند سیستم صوتی هوشمند، سیستم روشنایی هوشمند، سیستم سرمایش و گرمایش، پرده برقی و انواع و اقسام سناریوهای متخص سلیقه خود را کنترل نمایید.

بررسی مکعب هوشمند پاکسازی هوا سامسونگ، Samsung Cube
ماشین‌های خودران در سال ۲۰۲۱ در انگلستان قانونی می شوند
فهرست
× چطور میتونم کمکتون کنم؟