بیمارستان EMPOWERD (دبی)

بیمارستان ها میتوانند برای کسانی که با موسسات و نهادهای پزشکی نا آشنا هستند بسیار تحمل ناپذیر و ناخواستنی باشد و مکانی ست که تا حد امکان سعی می شود تا از آن فاصله گرفت.گاهی اوقات مراجعه به بیمارستان امری اجتناب ناپذیر است، کاری که باید انجام شود.
به منظور کاهش این بار و این حس منفی برای بیماران، بیمارستان Medcare Women & Children Hospital  در دبی تلاش کرده است تا با ادغام دکوراسیون های مدرن و سرویس دهی به مثابه یک هتل پنج ستاره و با رعایت استاندرادهای پزشکی یکی از بهترین بیمارستان های دنیا شناخته شده است در این بیمارستان با فراهم کردن تمام خواسته های بیماران در کسری از ثانیه و مهیا نمودن محیطی گرم و دوستانه می توان گفت از حجم استرسی که در سایر بیمارستان دیده می شود کاسته شده است. رنگ های گرم، اتاق های مناسب بیمارستانی، مبلمان زیبا و تخت های راحت، بیمارستان زنان و کودکان Medcare را به یک خانه واقعی تبدیل می کند.

برای به سرحد رساندن تمامی خدمات راحتی ای که در این بیمارستان ارائه می گردد، مدیریت این بیمارستان تصمیم گرفته است تا ۳۹ اتاق VIP این بیمارستان را تحت اتوماسیون HDL هوشمند نموده اند. راهکارهای کنترل سیستم روشنایی، کنترل پرده ، کنترل تهویه مطبوع به کمک کلید های DLP در اتاق بیماران و یا کنترل از راه دور توسط پرستاران در ایستگاه پرستار به کمک نرم افزار ایریدیوم از خدمات جالب توجه این بیمارستان است.
پیرو دستیابی به اتوماسیون هوشمند اتاق های VIP ، تیم مدیرین بیمارستان درخواست کرد تا حمام های موجود در بیمارستان نیز به منظور ذخیره انرژی و رعایت بهداشت هرچه بیشتر همگی هوشمند شوند. به همین منظور با ترکیب تشخیص دهنده های حرکت و شدت روشنایی، روشنایی و تهویه ی حمام ها را در زمانی که شخصی در حمام حضور پیدا کند روشن کند و زمانی که دیگر حمام مورد استفاده قرار نمی گیرد سیستم روشنایی و تهویه خاموش شود.
تطابق تکنولوژی هوشمند سازی در یک بیمارستان نه تنها تجربه ی حضور در بیمارستان را بهتر می نماید، بلکه به پزشکان و پرستاران این اجازه را می دهد که محیط را به قصد برطرف کردن نیاز های بیماران رصد نمایند.

موزه Heilan Hosre
هتل Morpheus(ماکائو)
فهرست
× چطور میتونم کمکتون کنم؟