هتل Peach Blossom(چین)

ترکیب معماری کلاسیک با تکنولوژی جدید می تواند هر طراحی را به چالش بکشد.
اگر چنین پروژه ای با دقت به ثمر نرسد باعث هرج و مرج و ارتباط نامناسب بین المان ها خواهد شد. حال آنکه اگر پروژه با پل ها و ارتباط های تماشایی بنا نهاده شود می تواند ارتباطی بی نقص بین حال و گذشته را خلق نماید.
به عنوان یکی از گیراترین نمونه های تلفیق دنیای مدرن با گذشته می توان به ویلای شکوفه های هلو (Peach Blossom) در نانجینگ اشاره کرد. این ویلا نمونه ای از ۱۰۰ ویلای توسعه یافته می باشد.طراحی این ویلا از سلسله ی تانگ الهام گرفته شده که شامل یک حیاط بزرگ محصور با حصار و چینه ، پاگودا (که نوعی بتکده به سبک چین و ژاپن است)، یک حوضچه و سه ناحیه مجزا برای زندگی می باشد.این تشریح مختصر معماری چینی کلاسیک از پیشکش عرضه شده توسط دنیای مدرن نیز بهره می برد.

با برخورداری این ویلا از راهکارهای اتوماسیون HDL BUSPRO ، امکان کنترل روشنایی و سایه به صورت هوشمند ، سیستم سرمایش و گرمایش هوشمند، سیستم صوتی هوشمند چه به صورت اتوماتیک و چه دستی توسط دستگاه های اندرویدی و یا iOS وجود دارد.
با قرار گرفتن مفتخرانه بر روی مرز دنیای سنت ها و تکنولوژی، می توان ویلای Peach Blossom را حقیقتا در گذر زمان بی حد و انتها قلمداد کرد.

رستوران Liuyuexue(چین)
فروشگاه فرش دانیال کاشان
فهرست
× چطور میتونم کمکتون کنم؟