هوشمند سازی سالن استراحت پایانه ی بین المللی سانیا

فرودگاه بین المللی سانیا ققنوس

این فرودگاه خط اصلی ترافیک داخلی سانیا چین  است دارای مساحت ۴۶۳ هکتار فرودگاه ققنوس در ژوئن ۱۹۹۴ به پایان رسید و در حال حاضر ۱۶۸ خطوط هوایی باز کرده است ،

از سال ۲۰۱۵ برند HDL برای دستیابی به کنترل روشنایی مرکز باربری، پارکینگ، خروجی محلی و بین المللی، با هواپیمایی بین المللی فونیکس شهر سانیا چین همکاری داشته است.
اخیرا با خبر شده ایم که کار مهندسین HDL بر روی هوشمند سازی پایانه ی بین المللی سانیا به عنوان آخرین قسمت هوشمند شده ی این پروژه، به پایان رسیده است.

در این پایانه ی بین المللی با استفاده از رله، درگاه IP ، ماژول منطقی که با کمک دستگاه های مانیتورینگ امکان کنترل از راه دور را دارند، راهکار روشنایی فراهم گردیده است، همچنین با استفاده از جدول برنامه ی اتوماتیک خاموش و روشن، امکان کنترل هوشمند این پروژه به صورت خودکار نیز وجود دارد.
در سیستم کنترلی HDL BUSPRO، ماژول منطقی برای درک کنترل زمان_بندی شده ی روشنایی استفاده شده است. بنابراین کنترل روشنایی اثرات متفاوتی در زمان های متفاوتی از روز را خواهد داشت.

برای مثال، در طول زمان های پر تردد، تمامی چراغ ها روشن خواهند بود تا تمامی نواحی تاریک را روشن نماید، و در زمانی که تعداد کمی از مسافران در سالن وجود دارند، برخی از چراغ ها به منظور صرفه_جویی در مصرف انرژی به صورت اتوماتیک خاموش خواهند شد.
با استفاده از دستگاه های مانیتورینگ استفاده شده در اتاق مرکزی سالن استراحت پایانه بین المللی، کارکنان این هواپیمایی نه تنها می توانند تمامی وضعیت های روشنایی چراغ ها را نمایش دهند بلکه میتوانند از راه_دور به سادگی بر روی این روشنایی ها کنترل داشته باشند.
به عنوان مثال، وقتی که عملکرد چراغ های اصلی با اختلال مواجه است، پرسنل به سادگی میتوانند چراغ های اضطراری را با کمک دستگاه مانیتورینگ برای حصول محیطی مناسب با این سالن فراهم آورند.

هتل آرورا،هوشمند شده با HDL(انگلستان)
فهرست
× چطور میتونم کمکتون کنم؟