کارخانه هوشمند ۵G اینتل و مزایای Industry 4.0

شرکت اینتل و شرکایش برای نشان دادن مزایای Industry 4.0 کارخانه هوشمند ۵G ایجاد می‌کنند

شرکت اینتل برای نشان دادن مزایای دیجیتال‌سازی صنعت، یک کارخانه هوشمند ۵G اینتل ساخته است.

کارخانه هوشمند end-to-end در ورونا ایتالیا مستقر است و مبتنی بر

  • پردازنده های Intel Atom و Xeon Scalable
  • Intel FPGA و Intel Edge Controls for Industrial
  • و Edge Insights

برای نرم افزار Industrial می‌باشد.

اینتل در این پروژه با EXOR International ، JMA Wireless و Telecom Italia (TIM)  همکاری می‌کند.
کلودیو آمبرا ، مدیر CTO بین المللی EXOR، گفت:

“ما این کارخانه هوشمند را از ابتدا ایجاد کردیم تا از جدیدترین فناوری‌های ۵G و AI اینتل و مخابرات ایتالیا بهره ببریم.

کارخانه هوشمند ما در ورونا نشان خواهد داد که دیجیتالی شدن در هر مقیاس ممکن است. این امر برای تولیدکنندگان کوچک و متوسط ​​که به دنبال نوآوری و رقابت در بازار هستند، به طور فزاینده‌ای مهم است.

ما نمی‌توانیم صبر کنیم تا آنچه اکنون برای تولیدکنندگان در هر اندازه ممکن است با راه‌حل‌های Industry 4.0 به اشتراک بگذاریم. “

Industry 4.0 ، همچنین به عنوان چهارمین انقلاب صنعتی شناخته می‌شود. ترکیبی از فناوری‌های مدرن از جمله ۵G ، AI ، IoT ، AR / VR و رایانش ابری. همه این‌ها لبه ای است که تحول دیجیتالی در تولید و صنایع وابسته و فرایندهای ارزش آفرینی را ایجاد می‌کند.

تحقیقات انجام شده توسط Fortune Business Insights پیش بینی می‌کند که بازار تولید هوشمند تا سال ۲۰۲۷ به حدود ۵۰۶ میلیارد دلار برسد. این میزان رشد سالانه ۱۲٫۲ درصدی را نشان می دهد.

این کارخانه هوشمند مزایای عملیاتی بسیاری دارد

برنامه‌ریزی خودمختار منابع انسانی، واکنش به تغییرات سفارشات و در دسترس بودن کارکنان در زمان واقعی.
یک شاخص واضح در مورد اینکه آیا همه برنامه‌ریزی‌های انجام شده در هفته، از جمله لوازم ، اجزا و مستندات، منظم و آماده برای تولید است یا خیر.
به روزرسانی‌های لحظه‌ای وضعیت سفارش و پیشرفت‌های کار در حال انجام، بدون توجه به اندازه سفارش.

کریستین بولز، جانشین گروه IoT و مدیر کل بخش راهکارهای صنعتی در اینتل، اظهار داشت:

“ما شاهد اتخاذ روند پذیرش industry 4.0 هستیم و از مشتریان می‌شنویم که آنها علاقه دارند درک کنند که ۵G و AI چگونه می‌توانند تحول دیجیتالی خود را تسریع کنند.

کارخانه هوشمند جدید EXOR یک نمونه عالی از چگونگی استفاده از راه حل های مبتنی بر استاندارد با معماری باز است. که می‌تواند به کاهش هزینه‌های نگهداری، افزایش بهره‌وری و استفاده از فرصت‌های جدید تجاری کمک کند. “

در حالی که مشاغل به طور فزاینده‌ای علاقه‌مند هستند که چگونه می‌توانند تحولات دیجیتال خود را برای ادامه رقابت، سرعت بخشند. بسیاری هنوز در مورد چگونگی انجام این کار اطمینان ندارند. کارخانه هوشمند نمون‌ ای کارآمد را ارائه می‌دهد.

آزمایشگاه ۵G پیش فرض، از طریق همکاری با اپراتور محلی TIM، امکان آزمایش با آخرین نسل شبکه تلفن همراه را نیز فراهم می‌کند.

این آزمایشگاه، توانایی ۵G را بررسی می کند: از طریق استفاده از ربات‌های صنعتی ارتباط یک به یک را فعال خواهد شد. اتصال خوشه محاسبات Impact edge در مقابل اتصالات سیمی قرار خواهد گرفت.

بخشی از کف کارخانه هوشمند و آزمایشگاه ۵G برای سایر شرکت‌ها باز است. به این ترتیب همه صنایع می‌توانند ببینند چگونه می‌شود به سمت دیجیتال‌سازی Industry 4.0 سوق پیدا کنند.

ماشین‌های خودران در سال ۲۰۲۱ در انگلستان قانونی می شوند
ساعت‌مچی هوشمند اپل می‌تواند ابتلا به کووید-۱۹ را یک هفته زودتر تشخیص دهد
فهرست
× چطور میتونم کمکتون کنم؟