آیفون وایرلس Nooie محافظ ۲۴ ساعته خانه شما

در این مقاله  با آیفون وایرلس Nooie آشنا خواهید شد. آیفون یا دوربل وایرلسی که می تواند زندگی را برای شما شیرین و دلپذیر کند. این شیرینی زندگی می تواند شامل حس امنیت خارق‌العاده ای باشد که این دوربل برای شما مهیا خواهد کرد.

تا حالا چندبار شده که با هزار مکافات و گرفتن مرخصی، به یک سفر رفته اید، اما استرس دست از سرتان بر نمیدارد! همش نگران امنیت خانه هستیداز این به بعد وقتی خانه خود را بدون مراقبت و فقط به پشتوانه Nooie Smart Cam Doorbell رها کنید. چرا که این دوربل وایرلس به شما کمک می‌کند زمانی که خانه نیستید، احساس امنیت بیشتری داشته باشید. یا حتی زمانی که در خانه‌اید آرامش بی نظیری خواهید داشت. چرا که کنترل امنیت خانه شما با این دوربل تضمین شده است.

ویژگی‌های این آیفون وایرلس

این دوربل دارای چندین ویژگی برای بهبود امنیت خانه شما است، مانند: مکانیزم قفل ضد سرقت و آژیرهشدار برای جلوگیری از استفاده سارقان.
علاوه بر این، به شما امکان می‌دهد بدون مراجعه به درب ورودی با مهمانان و افراد ارتباط برقرار کنید. به ویژه، صدای دو طرفه به شما امکان می دهد بدون تعامل رو در رو با بازدیدکنندگان صحبت کنید.

با Live View می توانید ببینید که چه کسی اکنون، جلوی درب منزل است. علاوه بر این، تشخیص هوشمندانه Smart Cam Doorbell از هشدارهای غیر ضروری تلفن شما جلوگیری می کند.

همچنین می توانید مناطقی را که می خواهید در اطراف خانه شما نظارت شود را انتخاب کنید. یا اگر در خانه نیستید، می توانید پیام های از پیش ثبت شده‌ای را تنظیم کنید.
به طور خلاصه، داشتن آیفون وایرلس Nooie مثل این است که یک محافظ ۲۴/۷ برای کمک به شما در آرامش بیشتر در خانه خود داشته باشید.

بهبود کیفیت زندگی با ساختمانی هوشمند
چطور فن‌آوری‌ واقعیت مجازی بخش آموزش و معماری را تغییر می دهد؟
فهرست
× چطور میتونم کمکتون کنم؟