ترموستات هوشمند ecobee3 در مجله هوشمند HDL

در گجت هوشمند و کارامد این روزهای تکنولوژي به ترموستات هوشمند ecobee3 می‌پردازیم.

صرفه جویی در مصرف انرژی را هر سال با ترموستات هوشمند Ecobee3 Lite تحت بستر وای فای تجربه کنید. با گرم کردن یا خنک کردن خودکار یا اتوماتیک خانه در زمانی که اوج مصرف انرژی نیست و هزینه برق ارزان تر است این ترموستات هوشمند وارد عمل می‌شود.

این ترموستات هوشمند به طرز چشمگیری، حتی کارهای روزمره شما را یاد می گیرد و براساس برنامه شما تغییراتی را در ترموستات  خانه هوشمند یا ساختمانتان را به شما توصیه می کند.

رطوبت زدایی هوشمند از خانه

علاوه بر این، ecobee3 lite با طیف وسیعی از ویژگی های هوشمند ارائه می شود. به عنوان مثال: از تهویه هوا برای کاهش رطوبت داخلی خانه استفاده می کند. این می‌تواند خبر بسیار خوبی برای شهرهای مرطوب باشد. از بین رفتن رطوبت یعنی افزایش عمر وسایل خانگی! بدون اینکه به یک رطوبت گیر جداگانه احتیاج داشته باشید.

همچنین شما می‌توانید تا از حالت Smart Home & Away استفاده کنید. در این حالت این ترموستات هنگام خروج از خانه به طور خودکار دما را تنظیم می کند. سپس هنگام بازگشت به خانه، تنظیمات مناسب برای راحتی شما بازیابی می شود. یا برای تشخیص ترموستات در هر لحظه، Follow Me را انتخاب کنید تا سیستم دریابد که در کدام اتاق هستید و دما را متناسب با سطح آسایش شما را در آن فضاها تنظیم کند. سرانجام، این ترموستات می‌تواند با لوازم خانگی هوشمند شما هماهنگ است.

این شامل Apple HomeKit است که به شما امکان می دهد سیستم را از طریق دستگاه های iOS کنترل کنید.

چطور فن‌آوری‌ واقعیت مجازی بخش آموزش و معماری را تغییر می دهد؟
بررسی مکعب هوشمند پاکسازی هوا سامسونگ، Samsung Cube
فهرست
× چطور میتونم کمکتون کنم؟